категорії: фото

У Львові знають ціну свому дозвіллю

теґи: Львів, флешмоб

 

18 вересня 2010 року біля Львівського театруопери та балету, відбувся масштабний флешмоб. Цією акцією молоді люди з усієї України продемонстрували свій свідомий вибір на користь інтелектуальних розваг.

Учасники флешмобу з усієї України прагнуть своїм прикладом показати, на що дійсно варто витрачати свій вільний час. Європейська мода на інтелектуальні розваги дісталася України. Тепер у руках молодих людей – доля цього тренду в нашій країні.

Олексій Боярчук, учасник акції: «Відсутність культури дозвілля призводить до поступової, але невідворотньої деградації нації. Молодь просто не знає, чим зайнятися у вільний час. Цим флешмобом ми хочемо на власному прикладі показати, що проводити час можна весело, цікаво і з користю».

Протягом 3х годин, з 16:00 до 19:00 флешмоббери одночасно розпочали більше 100 партій в україномовну гру в слова Scrabble. Усі небайдужі до інтелектуального майбутнього нації та стану грамотності серед молоді в Україні мали змогу приєднатись і зробити свій свідомий вибір на користь інтелектуальних розваг.

Складай слово! Кому кажу! :)
учасники флешмобу
Дівчина, що продає квіти тепер грає у Скреббл!